BRITESMILE – profesionální ordinační bělení zubů

01.10.2013

Nyní v akci na naší klinice s 20% slevou do konce roku 2013.

novinky/th_news_brite-smile-akce.png

O BriteSmile

Co je BriteSmile ?

Jedná se o ordinační bělení zubů, což znamená, že je prováděno na naši klinice pod kontrolou školených stomatologů. Unikátní systém BriteSmile působí na všech 16 předních zubů najednou a při proceduře, která trvá 3 x 20 min, je kladen velký důraz na bezpečí a pohodlí klienta (dásně a rty jsou chráněny speciálním gelem). Systém vyžaduje minimální zásahy, proto klient může během zákroku relaxovat či poslouchat hudbu. Metoda je to velmi šetrná a bezkonkurenčně efektivní.

Procedura BriteSmile byla vyvinuta pod dohledem Dr. Johna Warnera, předního vědce NASA a člena programu Hubble Space Telescope Development Program. Dr. Warner byl též průkopníkem při výzkumu aplikací laserové technologie v oftalmologii.

Jak tato metoda funguje?

Bělení spočívá v kombinaci působení 2 faktorů, a to modrého světla o specifické vlnové délce 450 nm a bělícího gelu, který obsahuje pouhých 5 % peroxidu vodíku. Modré světlo aktivuje složky gelu, které způsobí rychlé zbělení nejedná se tedy o UV, laserové ani tepelné záření. Světelný zdroj v patentované světelné hlavě je kalibrován tak, aby dodával požadovanou energii pro optimální aktivaci bělícího gelu, a to bez výrazného nárůstu povrchové či vnitřní teploty. Právě nízká koncentrace peroxidu vodíku je podstatným rozdílem oproti ostatním na trhu běžně používaným metodám, které mnohdy ani vysokou koncentraci peroxidu vodíku neuvádí.

Co oceníte nejvíce ?

  • šetrnost k dásním a zubní sklovině i minimální citlivost vzhledem k nízké koncentraci peroxidu vodíku v gelu.

  • rychlost a pohodlí ( Profesionální metoda bělení zubů BriteSmile spočívá v 1 hodinovém sezení a není třeba ji opakovat oproti ostatním metodám, kdy se opakovaně nanáší bělící gel např. do formičkových nosičů, které je nutné nosit několik hodin denně)

  • výsledky jsou bezkonkurenční (v průměru o 9 odstínů) a dlouhodobé (3 – 4 roky)

  • vše je klinicky podpořeno nezávislými americkými studiemi, které potvrzují bezpečnost této metody

  • světová špička – neexistuje jiný způsob, jak učinit vaše zuby bělejší šetrněji, přičemž výsledek je dlouhotrvající

Více o ordinačním bělení zubů Brite Smile

Více info o BRITESMILE na http://www.britesmile.cz/

ARIES, klinika komplexní estetiky, s.r.o.

Ozvěte se nám s Vašim problémem či dotazem.

Telefon: +420 491 453 272
Mobil: +420 724 108 500

Jak se k nám dostanete?

Zobraz/skryj panel